Praktyczne metody

Cytryna jest znana jako silny aromatyczny środek czyszczący. Rozpraszanie cytryny w pokoju może oczyścić powietrze i znacząco poprawić nastrój. Olejek Lemon może być  stosowany na powierzchniach w całym domu jako nietoksyczny środek czyszczący. Oto przykłady:

1. Olejek cytrynowy usuwa WSZYSTKIE zapachy, gdy zapominasz i na zbyt długo pozostawisz pranie w pralce!

2. Naprawiłeś rower lub samochód? Twoje ręce są czarne i tłuste. Samo mydło nie usunie smaru. Dodaj olejek cytrynowy do mydła.

3. Możesz dodać olejek z cytryny do butelki ze sprayem i wodą  i wyczyścić stół, blaty kuchenne i inne powierzchnie.
.

.
4. Odplamiacz – może pomóc usunąć  z ubrań i różnych powierzchni plamy z olejów i tłustych zabrudzeń.

5. Użyj szmatki skropionej olejkiem cytrynowym, aby zachować piękną skórę mebli i nie dopuścić do jej pęknięcia.

6. Odrobina cytrynowego oleju przywróci skórze butów świeży wygląd.

7. Przywróć meblom blask. Wystarczy dodać kilka kropel oleju z cytryny do oliwy z oliwek, aby uzyskać wspaniały „lakier” do mebli. Olejek cytrynowy pozostawia piękny połysk, zapobiega wysychaniu drewna.

8. Olejek cytrynowy jest świetny do czyszczenia srebra. Twoje bransoletki, kolczyki, naszyjniki też  potrzebują trochę troski i uwagi.

9. Olejek z cytryny może pomóc uniknąć problemu związanego z gumą do żucia we włosach.

10. Masz dzieci  kochające naklejki, czy chwilowe tatuaże? Olejek Lemon działa również – bardzo szybko i skutecznie je usuwa.

11. Olejek cytrynowy doskonale nadaje się do czyszczenia urządzeń ze stali nierdzewnej. Spodoba Ci się efekt!

12. Pomyśl co żyje w porach naturalnych kamiennych blatów? Olejek z cytryny głęboko oczyszcza, przenika do kamienia i pozostawia prawdziwy, świeży, cytrynowy zapach.

13. Masz zmagazynowane rzeczy, które dawno nie widziały światła dziennego? Odpędź stary zapach i dodaj im nowej energii. Pomoże olejek z cytryny.

14. Deski do krojenia mogą zawierać bakterie. Wyczyść je z użyciem olejku Lemon.

15. Mszyce, to małe robactwo, które zjada twoje róże i inne rośliny. Olejek cytrynowy (lub mięta pieprzowa) z wodą w sprayu, to naturalny środek, który zabija mszyce i ich larwy.  Twoje rośliny znów będą pięknie wyglądać.

16. Dodaj do każdego mycia naczyń kilka kropli olejku Lemon – do pojemnika w zmywarce. Twoje naczynia będą wyglądać jak nowe … bez plam!

17. Gdy twoje ściereczki kuchenne brzydko pachną dodaj olejek cytrynowy do detergentu, moczyć przez noc. Twoja kuchnia będzie pachniała o wiele lepiej!

18. Użyj olejku cytrynowego w sprayu, żeby świeże owoce były świeże aż do chwili podania na stół.

19. Jasne myślenie, czysty umysł i świeże spojrzenie. Rozprosz olejek Lemon w dyfuzorze i masz to!

20. Odpędź zły nastrój. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć olejek Lemon w dyfuzorze, czy zastosować miejscowo, ciężko jest nie poprawić nastroju dzięki olejkowi z cytryny!
.